| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cum? Maine la clasa a 4-a test? Asa de devreme nu se poate. Eu nu cred ca maine se da test. In plus cred ca doar cei din clasele gimnaziale dau. Voi ce credeti? Cine e de acord cu mine si cine nu?

Răspuns Câştigător
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Nu te mai agita pentru ca nu dati nici un test, eu de exemplu nu am dat nici in clasele1-4 test pentru ca asa incarcau copii deci nu se da.eu sunt clasea a 6a si din propria experienta iti spun sincer ca n-o sa dati.eu nici in clasa a 5a, anul trecut, nu am dat si profu ne zicea aproape in fiecare zii ca o sa dam si nu am dat pana dupa 2 luni de la inceperea scolii, asa ca nu-ti mai fa griji. sper ca team ajutat.noapte buna.pa.funda te rog fr.

5 răspunsuri:
| Adeeeeeee a răspuns:

Nu e adevarat! Nu are cum!

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Buna^^. Da, clasele gimnaziale o sa dea un test. si noua ne-a zis diriga[ e de romana]. ca o sa facem 2 saptamani recapitulare, si apoi o sa dam test. Oricum. eu parca si in 1-4 am dat thinking> Dar stai linistita. Poti sa iei si 2 ca oricum testele alea nu se trec nici unde laughing.

P.S: Nu uita ca semestrul asta o sa fie mai scurt si ca o sa trebuiasca sa dai multe teste ^^.

FUndabatting eyelashes

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Baaa eu sunt a 8a si nu dau nimic

| Doloresidk a răspuns:

Verisoara mea a intrat astazi in clasa a patra, si invatatoarea le-a si dat test raised eyebrows

| Bibuu09 a răspuns:

Nu asculta ce au scris aia de mai sus nu ai auzit la stiri? si aia 1-4 si aia 5-8 dau teste la toate materile ne-a zis diriga noastra si aia la stiri in toata tara si facem recapitulare si dupa doua saptamana dam da nu se trec in carnet se dau asa sa vada invatarori\profesorii daca mai stii ceva asta-i adv bafta nu te mai streesa