| mihai237543 a întrebat:

Cum o sa fie la corigență la mate? Că am rămas corigent și vreau și eu să știu cum este.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Când ti se pune o intrebare, te inchini tu.
Iar cand raspunzi tu, se inchină ei.

| gabicoo a răspuns:

Vei face ore remediale in perioada următoare. Subiectele vor fi din temele abordate la acele ore.

| LordCristobal a răspuns:

Din cate am auzit de la niste cunsotiinte corigenta e ca restanta de la facultate, vii la sfarsitul lui august sau inceputul lui septembrie, iti da test sau te asculta din materia si cam aia e.

| Modzilian a răspuns:

Nu am avut "bucuria" asta. Dar stiu ca te freaca prin toata materia.