| Printesa14520 a întrebat:

Cum pot ca in semestrul al doilea s-a invatat cel mai bine din clasa?
Multumesc anticipat! Dau funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa pui mana pe carte. Că, se pare, nu stai bine la gramatică.

| AFR81 a răspuns:

Fii atenta la ore si lucreaza suplimentar acasa.

| Gonrax a răspuns:

Învață să scrii, nu-ți pui nume de pițipo@ncă, și gata

| TheTrooper1 a răspuns:

În primul rând să-ți faci mereu temele, să înveți zilnic, să lucrezi în plus. Fără mult exercițiu nu poți reuși.
Baftă!

| Ruski a răspuns:

Salutare! In primul rand invata cand sa scrii "s-a", si cand sa scrii "sa". In al doilea rand, inveti tot ce ti se da in clasa + mai inveti in plus, lucrezi toate temele si faci in plus exercitii etc. Poti face multe, numai sa vrei!