| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face muschi rapid faraa sterpoizi si pastile?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Asta intrebi la "sport", nu la "Educatie si Cultura Generala".

Tu nu esti in stare sa pui o intrebare, dar vrei muschi rapid...

Muschii se fac in ANI DE ZILE de antrenamente dure + multa mancare ( chiar 5 mese consistente pe zi )

| Apokales a răspuns:

Culturismul este un sport in care trebuie sa ai ceva rabdare. Asa ca ai grija la alimentatie, urmeaza-ti programul de antrenament si nu te apuca sa tragi haotic, doar ai rabdare si rezultatele vor aparea.

| AnaMica01 a răspuns:

Antreneaza-te! si in plus o alimentatie echilibrata siiiii multa, multa rabdare smugbig grin

| dsafgdsag a răspuns:

Te duci la sala. Dar nu tragi ca disperatu'.