| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invata pentru examen, sa stiu ceva? Imi dai de unde pot invata

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Ce zici tu acolo? ca s-a terminat metin2, gta5 sau maneaua? nu te mai chinuii sa inveti. e deja tarziu, se vede prea bine asta.

| WinterShoyo a răspuns:

Vrei sa inveti pentru capacitate? Ai putea deschide manualele si sa le citesti. Daca nu te descurci cu matematica ar fi de ajutor sa iti rogi parintii sa te inscrie la pregatire individuala si sa-ti cumpere manuale ajutatoare la lb. romana.