| Green4Apple a întrebat:

Cum pot invata pentru teza la matematica in ultima saptamana? FUNDITA! Rog raspunsuri serioase

5 răspunsuri:
| Stecer a răspuns:

Pai ca sa inveti, o iei de la capat cu toate lectiile de pe semestru 2 le citesti odata pe toate apoi inca o data de vreo cinci ori...la mine mere

| tzutzcCool a răspuns:

Si eu am teza intr-o saptamana. Ma rog, 10 zile, dar tot am pus-o. Nu stiiu NIMIC!

| Georgicuță a răspuns:

Citesti din caiet ce ti-a predat profu'.

| ゼロの a răspuns:

Citesti o data fiecare lectie si apoi rezolvi 5-6 exercitii pentru fiecare lectie si daca le faci bine sigur iei cel putin 8.

| ionutzzzzz a răspuns:

Faci exercitiile pe care le-ai facut si in clasa. La mate se invata doar cu pixu' si foaia in fata, rezolvand exercitii.