| temani2008 a întrebat:

Cum pot personaliza ghiozdanul? ca e simplu si vreau sa ii fac ceva

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Poti pune insigne, animale de plus. Dar poti fi mult mai creativ/a si ii poti da ghiozdanului tau un aspect personal. Poti scrie pe el numele cantaretilor/trupelor tele favorite. Poti desena lucruri care iti plac. Iti poti ruga prietenii si colegii sa isi scrie numele pe el. Pot i face multe lucruri, sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Lipeste ceva poze pe el

| Grimalkin a răspuns:

Cumpara-ti insigne si brelocuri (cu chestii de-alea de plus) si agata-le happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Iti poti scrie numele pe el, pui brelocuri, insigne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca sa il personalizezi, cauta prin magazine sau online diferite insigne sau brelocuri. Cauta niste markere permanente si scrie pe ghiozdan numele tau (in stil grafitti), sau orice altceva. Cantareti preferati, porecla ta, actori preferati, filme preferate, etc.happy
Poti desena diferite modele, unele mai mari, altele mai mici.
Foloseste-ti imaginatia, sigur gasesti tu ceva.tongue

Succes!
O zi buna!:*