| Deea852 a întrebat:

Cum pot sa aflu ce subiecte o sa avem la teza la romana clasa a7a pe semestrul al 2-lea? laughing intreb de curiozitate. exista vreo modalitate de a afla, in afara de a intreba profesorul ca sigur nu mi-ar zicelaughing

6 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Pai depinde... daca el mai face cu o alta clasa vezi ce le-a dat lor la teza poate va da si voua la fel sau ai putea sa intrebi pe cineva care face meditatii cu el/ea. acei copii ar putea sti. de obicei sunt favorizati.
mult succes la aflarea subiectelorwinking si la invatat in caz contrar

| Seiran a răspuns:

As vrea eu rolling on the floor

| Deea852 explică:

Ah! ma enerveaza ca nu pot sa vad raspunsurile din prima! x(

| blacklife997 a răspuns:

Asta as vrea sa stiu si eu ca tot am de dat teza si sunt intr-a 7 lol

| Razvan_8378 a răspuns:

Da dar e f.f.f. riscanta (doar in cazu' in care profu taw e cu pluta sa nu observelaughing) : decitrebuie sa-l vezi unde pune subiectele si unu' tine de 6 si altu' se uita prin ele saaaaaau daca e cu pluta va trimite pe vreunu la xerox sai faceti copii dupa tezelaughing cum m-a trimis pe mine profa sa-i fac copii pentru lucrari la chimie si a 2-a zi am luat majoritatea 10 laughing succes

| AlcatraZ6501 a răspuns:

Cum poti intreba asa ceva? Poate sa cauti niste modele de teza pe internet si sa le rezolvi, nu sa fie exact ca cele ale profesorului.