| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa aprofundez singur domeniul Biorezonantei?

Răspuns Câştigător
| randomuser009 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YXztlbJYx7Y
Am gasit asta online, fa acest test, si spune mi ce ti a iesit, si apoi refa pe tine acelasi test, si schimba putin parametrii, cum e numele, varsta, sa vezi daca nu da alt rezultat, praactic si la alta varsta, ar trebui sa ai ai aceleasi numere, numai valorile patologice sa difere, la laboratoarele normale asta se intampla, valoarea de varsta e folosita numai pentru a da valorile de interval patologice., dar valorile sale nu se modifica din cauza sexului sau varstei.
Spune mi si mie, ce ti a iesit, eu nu am aparat sa fac astfel de teste.

1 răspuns:
| TuzacAngelina a răspuns:

Practicând/studiind pe cunoștințe, prieteni care au făcut analize medicale să le poți compara datele. Apoi dacă îți iei un atestat poți deschide un centru/cabinet. Lumea este refractară la tipul ăsta "magic" non invaziv dar intr-un aparat din acesta este știință pură verificată și atestată. Succes. https://www.compari.ro/......079964778/