| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa invat cat mai repede engleza?

Răspuns Câştigător
| Melenguesa a răspuns:

Incearca sa faci un 'abonament' pe abaenglish.com

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si la scoala, dar mai multa engleza inveti uitandu-te la seriale big grin
Ma refer la cuvinte, gramatica trebuie invatata la scoala.

| TheStory a răspuns:

Asculta muzica multa.

Răspuns utilizator avertizat
| товарищ a răspuns:

Iti recomand dupa propia mea experienta. joaca-te jocuri multyplayer in care sunt englezi. in caz ca gasesti un cuvant foarte interesant ce te fascineaza da pe google translate, intruduce-l si vei vedea ca vei invata foarte repede engleza! iti recomand ourworld. acum stiu foarte bine engleza pentru ca am interactionat cu alti playeri si mi-a facut foarte bine, notele sunt mult mai bune! sper ca te-am ajutat. te rog, pune asta in aplicatie!

| MadalinaaIoana a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti iei un meditator.