| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa studiez singur creierul uman? Mă pasionează tot ceea ce tine de creier, funcționarea lui, chimia lui și medicamentele pentru creier.

Răspuns Câştigător
| aizen0567 a răspuns:

Urmărești pe YouTube tot despre creier, cauți tot internetul, urmărești diferite documentare și cumperi cărți despre asta, dar self-teaching-ul e o prostie nu vei reuși sa înveți nimic decât poate chestiile de baza, nu ți recomand decât sa devii doctor și sa urmezi o facultate de medicina pentru a deveni neurochirurg