| deliamy a întrebat:

Cum poti deveni popular in toata scoala intr-un singur an? cele mai detaliate raspunsuri primesc fundita...

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Sa participi la concursuri, spectacole, sa faci tot ce-ti sta in putinta sa-ti vada lumea talentele big grin

| Ank02 a răspuns:

Pai imbraca-te mai extravagant fata de ceilalti sa iesi in evidenta sau. poti fi cu cineva care e popular deja in scoala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea la Adolescenti sau Conversatii! Deoarece nu isi are locul aici! Plus ca poate primesti si sfaturi mai bune!

| UbexFlo a răspuns:

Kompaqt mare dreptate ai laughing M-am pus in gura cu cel mai al dracu prof din liceu si deja ma stia toata lumea laughing)