| mcpalmoliviu a întrebat:

Cum sa ai un tipat de roker ceva de genul la brokencyde frexx

black veil brides knives and pens plz dau fundita de data asta sa incercam ceva pe romana ok?

3 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Poi acel tipat se numeste screamo
Si e mai complicat de facut...dar oricum trebuie sa ai si talentwinking
Scrie si u pe net pe youtube screamo tutorial sau ceva de genu
Fundaaa?

| Mitsuri10 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tZiq8mOaUkw
Uita-te la asta si vezi daca intelegi. Hm.E greu de explicat dar asta se invata mai greu si cred ca intai iti trebuie ceva experienta in cantat. Apoi poti face screamo.

| aniri2000 a răspuns:

Ca sa faci scremo trebuie sa iti incordezi burta si sa începi sa tipi...dar ai grija sa nu tipi din gât ca o sa ai mari dureri de gât.