| Sebastian1236882 a întrebat:

Cum sa am curaj tot timpul? Eu prind curaj doar cand ma imbat

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa te educi mental!
Primul pas: aduni toata bautura din jurul tau si le torni in WC!
Pasul 2: te inscrii la un club de arte martiale (de exemplu Karate), unde vei invata cum sa te aperi si cum sa-ti mentii autocontrolul.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca curajul de la betie atrage si alti oameni violenti, care s-ar putea sa te bata, daca ai gura mare sau te dai cocos.

| Violleta2022 a răspuns:

Copilasii ca tine de 14-15 ani NU au voie sa bea alcool deloc si nici sa se imbete ca risca sa moara, fiindca ficatul unui copil nu poate procesa alcool.

| relian a răspuns:

Simplu,stai beat tot timpul, asa o sa ai curaj asa cum iti doresti laughing

| Crackman a răspuns:

Actionezi fara cap

| UnchiulRamiz a răspuns:

Bea tot timpul laughing Hercule o sa ajungi