| MuzzaFuzza a întrebat:

Cum sa dau funda pe T P U? Va rog raspundeti pentru ca ieri mi-am facut contul si nu stiu cum sa dau funda.

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Funda = 100 pct.

Funda o ai la fiecare întrebare pusă de tine, în dreapta fiecărui răspuns. Funda este premiul pentru cel mai bun răspuns. O poţi da o singură dată / întrebare. De asemenea, după 100 de răspunsuri şi 10 zile de la activarea contului vei deveni user senior şi vei putea vota răspunsurile de pe site.

Punctele te ajută să avansezi în clasamentul TPU.

Pentru mai multe detalii intră aici: www.TPU.ro/intrebari-frecvente

Bine ai venit printre noi!

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

In dreapta raspunsului dat de mine si ceilalti la intrebarile tale vei putea alege la un singur raspuns care crezi ca e cel mai bun pentru intrebarea ta ca fiind castigator

| mgtow a răspuns:

In dreapta apesi pe funda gri si asa vei da funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stinga mea este o panglica gri, dai pe ea, mai apoi ok si gata, ai dat funda, dar vezi sa i-o dai acelui care te-a ajutat cel mai mult, happy

| DhEnNu a răspuns:

Buna!
In dreptul raspunsului meu este o fundita gri dai pe ea click si dai da sau yes ca daca dai nu sau no dai nu vreau sa dau funda si daca dai yes sau da dai vreau sa dau funda deci nu uita dai funda pe fundita aia grii si dai click pe ea si dai da! Tu dai funda la cei care cred c te-a ajutat!
Succes!

| PsychoDreamer a răspuns:

Pai e cel mai simplu. Dupa ce cineva ti-a raspuns, in dreptul raspunsului apare o pictograma, care reprezinta o medalie de aur. Asta e teoria, acum incearca in practica happy

| Yoana_2973 a răspuns:

Cand o persoana iti raspunde la o intrebare la partea dreapta a intrebari iti apare o funda.si tu dai clik pe ea daca ti-a placut raspunsul persoanei respective