| Dee_5030 a întrebat:

Cum să fac să învăţ la chimie fără să tocesc? Oricât aş încerca nu pot să învâţ logic. happy Sugetii!

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Am o solutie... daca iti place muzica, ai putea invata pe muzica.aranjezi intr-un fel cuvintele sa sune melodios, si gata invatatul.Metoda asta o aplic si eu si chiar merge la mine big grin

2 răspunsuri:
| padrian a răspuns:

Il rogi frumos pe un coleg sa iti explice tongue
si daca nu iti place chimia...cam greu sa o intelegi ca sa o poti invata logic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindindu-te ca nu chimia inseamna tot ce ne inconjoara ci tot ce ne inconjoara ar putea insemna, printre altele si chimie.