| GherghinelAreIubita a întrebat:

Cum sa imi fac un cont pe TPU? Am incercat multe modalitati. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Aminia a răspuns:

Ah. pai iubire suna.ma sa.ti zic

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

In partea stanga iti apare log in si sign in.
e cam ca la orice alt site, chiar mai simplu
vei primi un email de confirmare
dai click pe linkul din mail sa confirmi.
Cum devin membru TPU?
E simplu! Trebuie doar sa iti faci un cont de utilizator. Pentru a crea un nou cont de utilizator, dai click pe
"Nu am cont", situat in stanga primei pagini, in sectiunea "Contul Tau".

Apoi nu ramane decat sa iti alegi un nume de utilizator (care va fi afisat pe site) si sa introduci adresa ta de e-mail si parola dorita.

Felicitari! Acum faci parte din comunitatea TPU!

| DaNaDoT a răspuns:

Din moment ce intrebarea ta e postata ai cont pe TPU. laughing

| MadaZuza a răspuns:

Eu vad ca ai deja cont... laughing