| Matei10 a întrebat:

Cum sa le sun parintilor ca ma stricat un laptop :((
uitait aici http://www.TPU.ro/tehnologie/de tot-am-un-laptop-packard-bell-si-i-s-part-monitorul-de-o -data-adica-nu-l-am-bruscat-sua-alte-din astea-am-pus-degetul-pe/ ce sa le spun tata am stricat un laptopu, ma ierti?

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Hey.
Ti-am lasat un rasp si la intrebarea cealalta.

In privinta acesteia... cred ca o sa se cam supere. TOtul depinde de tine. Trebuie sa-l prinzi cand e intr-o stare mai buna si ii spui atunci. Ma gandesc ca u vrei alt laptop. Cred ca va mai dura o vreme pana iti va cumpara altul deoarece nu costa 2 lei.

Dar, poate de ziua ta si daca iei note bune si te comporti fummy o sa-ti ia altul... Succes anyway ca ai nevoie de elwinking

big hug :* by NoMusicNoLife

| PunkLollipop98 a răspuns:

Te duci la parinti si le spui ce s-a intamplat, vezi ce solutii sunt si pana la urma v-a trebui sa suporti consecintele.Si eu mi-am spart dispay-ul la telefon si am ascuns 3 luni telefonul de parinti, pana cand mama mi-a cerut telefonul si a aflat ce am facut. M-a certat atunci dar apoi i-a trecut.Asa ca mai bine le-ai zice decat sa afle ei singuri.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Pai si eu am stricat ceva dar a fost mai usor ca la tine si ii spui ca nu esti vinovata incerci sa ii explici si chiar de te va certa lasa ca trece si o sa te ajute dupa