| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca la aparate?

3 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Te duci acolo si il intrebi pe proprietar cum se joaca si iti explica, pe urma bagi bani dupa bani pana iti golesti pormoneul si gata ai castigat la aparate te intorci acasa falit.

| xVampirJmkx a răspuns:

Probabil ca ai mai auzit expresii ca, trei de 7". asa ca o sa explic mai detaliat. deci este un ecran care este impartit in 3 coloane, ca sa zic asa, si pe aparat sunt butoane. tu apesi pe cele care indica suma pe care doresti sa o introduci, apoi apesi pe *depinde aici..eu am vazut unele pe care scrie SPIN*, asteptand pana ti pica 3 obiecte la felhappy cam atat stiu si eu. sper ca am fost de folos.