| KiraKya20 a întrebat:

Cum se poate echivala situatia scolara gimnaziala daca persoana care a făcut aceasta scoală n-a terminat ultima clasă ( adică a repetat clasa a-8-a de 2 ori ) și acum are o vârstă înaintată?

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Sa inteleg ca cei mai grei ani din viata ta au fost clasa 8a ×2? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seral laughing... dar cred ca trebuie sa ai terminat gimnaziul. nu stiu cat de desteapta e persoana respectiva...

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce echivalare te referi si pentru ce?
Daca vrea sa termine gimnaziul atunci exista programul "A doua sansa". Sa se intereseze la ISJ ce scoli organizeaza acest program.
Daca nu vrea sa termine atunci poate obtine o adeverinta ca a terminat 7 clase.

| KiraKya20 explică:

Nu e despre mine, e despre o fată.