| MysticWayz a întrebat:

Cum se procedeaza atunci in cazul in care in urma repartitiei computerizate, la un anumit profil raman locuri libere? ( ex. intr-o clasa sunt 23 copii din 28 )

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Pe locurile libere ramase vor intra elevii care nu au fost repartizati din prima sesiune si se inscriu in cea de-a doua sesiune pentru a intra la un liceu happy

1 răspuns:
| Anda1197 a răspuns:

Vor intra copii din a doua repartitie computerizata pe acele locuri libere, care au vrut sa intre, dar au avut media mai mica (primii 5 )winking