| Miky a întrebat:

Cum se traduc urmatoarele versuri?

Shake it girl, shake that money maker,
That money maker, like boom boom, boom boom.

funda

13 răspunsuri:
| alinnephilim a răspuns:

Nu se traduce motamo in romana.
Miscati fundul ala fato, misca acest fund facator de bani,
acest facator de bani, ca si Bum BUm BUm... sunt expresii muzicale si eu ma descurc ca naiba. Dar eu ti-am facut o traducere in care sa te fac sa intelegi la ce se refera. tongue

| starmaker a răspuns:

Misca-l fata, misca aparatul ala de facut bani, aparatul ala de facut bani ca bum-bum-bum-bum (si cred ca se refera la fundlaughing) No comment despre calitatea versurilor/mesajului.

| quickly a răspuns:

Agitaţi-l fată, că se agită filtru de bani,

Acest filtru de bani, cum ar fi Boom Boom, Boom Boom.

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Buna te pot eu ajuta asta e traducerea:Agitaţi-l fată, că se agită filtru de bani,
Acest filtru de bani, cum ar fi Boom Boom, Boom Boom. sper ca te-am ajutat funda?

| Gizăz a răspuns:

Scutură fată, scutură creatorul de bani,
Acel creator de bani, așa: boom, boom, boom.

Se referă la fundul unei femei. E tradusă bine(nu online) având în vedere că știu limba aproape la perfecție.

| lorenaalexandra a răspuns:

[e net nu am gasit versurile thinking dar am tradus pe google sh mi-a dath asa nu stiu daca e bine... Agitaţi-l fată, că se agită filtru de bani,
Acest filtru de bani, acum Boom Boom, Boom Boom.

sper ca te'am ajutat puppy dog eyes :*

| 4l3x4ndru_1021 a răspuns:

Agitaţi-l fată, că se agită filtru de bani,

Acest filtru de bani, cum ar fi Boom Boom, Boom Boom.
cp:X

| just13me a răspuns:

Vine ceva in genul: Scutura-l fato! Scutara chestia de facut bani.Acea chestie de facut bani! boom boom boom...Cred ca se refera la fundul unei tipe cu ajutorul kareia face bani

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nu mai folositi google translate!
@ alinnephilim Unde vezi tu ca acolo scrie ceva de fund? Cred ca ai ascultat melodia si ai inteles ca se refera la fundul ei. Asa e.

| StratonLuci a răspuns:

Agitati fata ca se agita filtru de bani.Acest filtru de bani, cum ar fi Boom Boom, Boom Boom. Cred ca am tradus corect big grin.

| Crishulinaaa a răspuns:

Agitaţi-l fată, că se agită filtru de bani, acest filtru de bani, cum ar fi Boom Boom, Boom Boom

| Eღilia62 a răspuns:

Agita-l/scutura-l fata,scutura facatorul asta de bani(adica fundul, deci tipa e o c*rva)
Facatorul de bani, ca un boom boom(probabil ca bassul)