| Elena1234456 a întrebat:

Cum se traduce urmatorul citat? Dau fundita si voturi, este destul de urgent! "You draw constellations in my freckles. I mean you ask me not to fall in love with you and then you go write poems with your tongue and draw constellations in my freckles."

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Desenezi constelatii in pistruii mei.Adica ma rogi sa nu ma indragostesc de tine iar apoi scrii poezii cu limba ta si desenezi constelatii in pistruii mei.

Adica se joaca cu degetul pe chipul ei trasand liniile constelatiilor, ii spune "nu te indragosti de mine" apoi o saruta tandru, ca o poezie si din nou ii mangaie cu un deget chipul.

| AnabellaXD a răspuns:

Desenezi constelatii din pistruii mei. adica ma rogi sa nu ma indragostesc de tine numai ca apoi sa scrii poezii cu limba si sa imi desenezi constelatii in pistrui