| anonim_4396 a întrebat:

Cum se vor desfasura cursurile la facultati si universirtati din toamna!? Vreau detalii!

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

S-ar putea să se desfășoare ca și până acum, adică în mod virtual.

| RKBlue a răspuns:

Cum se vor desfasura?
Lent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici guvernantii nu stiu. Ce vrei sa spunem noi? Stai sa vezi cu cateva zile inainte de deschiderea anului universitar sa va stabili cum va fi. Mergi si cere detalii de la Orban, globul de cristal al presedintelui happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Online.

Desi am mai auzit aberatii pe la stiri, cum ca prostii aia ar vrea sa facem cu randul. Gen jumatate facem o saptamana face to face si jumatate online. Dar mi se pare o idiotenie treaba asta, nu cred ca o sa fie pusa in aplicare.

| Michaeel a răspuns:

Dacă se deschid, ceea ce e puțin probabil, auzisem varianta asta cu mersul câte-o săptămâna. Sau stat la 2 metri distanta de fiecare coleg.