| AdelinaC a întrebat:

Cum vi s-a parut evaluarea de anul asta? Mai grea sau mai usoara fata de anul trecut?

6 răspunsuri:
| betsy a răspuns:

La română habar n-am ce s-a dat anul trecut şi la matematică mi s-a părut mult, mult mai simpluhappy

| Elena97M a răspuns:

La matematica ne-a dat mai usor ca anul trecut insa la romana nu sunt de aceeasi parere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu "de cit" in aceasta fraza, vei pica examenul cu siguranta

| Mihaitzan a răspuns:

La romana, evaluarea a fost mult mai usoara in acest an -- desi a avut unele probleme mari la sistemul de notare iar subiectele de la matematica au fost asemanatoare (adica usoare spre banale chiar, banale fata de ce ar trebui in mod normal sa se rezolve zilnic in orele de curs)

| ada8476 a răspuns:

Cel putin la matematica...
si la romana la compuneri
tie?

| AdelinaC explică (pentru ada8476):

Eu nu am dat.Eram doar curioasa cum a fost.Acum 4 ani cand am dat eu era mult mai greu si am crezut ca mi se pare mie ca s-a dat usor si am vrut parerea celor care sunt a8-a.