| queeny a întrebat:

Cum vi s-au parut subiectele de la testare nationala la matematica?

22 răspunsuri:
| heartgrenade a răspuns:

Super usoare, am facut tot

| Aicilef a răspuns:

Nu au fost prea grele dar am greshit la ceva simplustraight face

| BabyDoll a răspuns:

Usor happy

| Nu conteaza a răspuns:

Nu foarte grele, dar cum eu nu prea am facut cercul la scoala oh go on

oricum am facut de vreo 9 60 big grin am scapat si d astea love struck

u c ai facut?

| hau2 a răspuns:

Mmm... a fost cam greuworried

| Irina117 a răspuns:

Le-am azut si eu!
unele erau simple... dar erau si niste ex super grelestraight face

| alisaaa a răspuns:

Mi-e ciuda ca am gresit la lucruri prostestilaughing, am gresit la calcului acela cu radical exact la final, iar la Aria laterala eu am spus din neatentie ca toate sunt egale si am calculat(aria) 4*l*L laughing. cred ca innebunesc cum am gresit intr-un hal fara de hal:-|. sincer eu vroiam mai mult timp

| Fvn a răspuns:

Mi s-a parut greu...

| Lady a răspuns:

nici prea grele, da` nici usoare!
Avand in vedere ca nu am insistat pe cerc...
Si ca de obicei din graba si pentru ca eram entuziasmata am gresit la ce era mai usor.happy
Dar asta este.sad

tie?

| Boo a răspuns:

Pai ultimul ex a fost cam nasol. da` merge...
am facut cam tot dar nu stiu daca e bine.
am cautat baremul si nu-l gasesc, ca vreau sa ma corectez

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Am facut tot mai putin ultima parteoh go on

| Nobody_4790 a răspuns:

Greu...

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Mhh... Problema 2 de la 3 roman a fost I don't want to see
Bine ca am terminat cu tot #:-s Si cu tezele si cu examenele, Amin!laughing Urmeaza distractia => Banchetul smug

| laviniaerg a răspuns:

Foarte usor. pacat ca am gresit la o simplificare. si acum mi-e ciuda. dar asta e. iau in jur de 9, 50-10. u cat iei?

| Skeletonized a răspuns:

Usoare happy tie?

| queeny explică:

Si mie mi s-a parut usoara. Dupa barem am facut totul.

Am avut noroc cu o invatatoare draguta drept supraveghetor. Ne-a ajutat putin la 3 happy. Stiu ca nu-i corect, da' nah, a fost norocul nostru si am profitat de el big grin

| x_7728 a răspuns:

Mi s-au parut destul de usoare. in comparatie cu alte teste chiar au fost usoare. Din pacate, am gresit la ceva stupid, dar un 9 50 tot iau. Pentru cine vrea baremul, il gaseste aici: http://www.calificativ.ro/......25932.html

Tie cum ti s-au parut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foooooooooarte greu

| Kitty a răspuns:

Vai, dar ce destepti sunteti...

| lilboutique a răspuns:

Mi s-a parut foarte aiurea Subiectul 3. Am avut greseli banale (la ex cu graficul si la cel cu radicali, aa si la aria laterala pentru ca m-am grabit)iar ultima problema nu am facut-o corect pentru ca nu am insistat la scoala pe cerc. Aiurea, la romana am luat 10 si acum la mate cred ca iau 7 sau 8sad

| Monika18 a răspuns:

Usoare dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vedeti ce medii de admitere o sa fie.Mult mai mari decat anul trecut pentru ca le-a dat greu, si noua la tezele cu subiect unic de anul` trecut ne-a dat destul de greu. Voi ce credeti? (oricum la mate a fost destul de simplu)