| alexadrian09 a întrebat:

Cum vi se pare ca la tema de vacanta pentru mate sa ai 26 de exercitii, vreo 6 la romana si vreo 10 la engleza?

Răspuns Câştigător
| Rozella a răspuns:

Pur si simplu as inebuni...

16 răspunsuri:
| Diana_7451 a răspuns:

Ce nororc!
Eu la fizica am cat de trei ori ce-ai zis tu!
Vacanta fericita! (daca poti)

| Triunghi a răspuns:

Absolut normala. Cam atat dau profesorii in vacanta de iarna big grin

| Maria_5356 a răspuns:

Groaznic!laughing eu nu am asa ceva \:d/

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Groaznic! si eu am primit teme, dar mult mai putinhappy sorry for you

| emillie a răspuns:

Acceptabil.Gandeste-te ca am avut 300 la mate, 6 rezumate la romana si 20 ex la fizica.

| Ciprian a răspuns:

V-a dat tema? Eu nici n-o faceam. Sorry dar, dupa ce ca avem doar o mica vacanta, ne mai da si tema. Da-i in judecatalaughing

| PunkLollipop98 a răspuns:

Nu te plange ca la tine e bine! Eu am primit 10 teste a cate 10 ex. la mate, 4 rezumate la romana, si vreo 3 texte la germana care trebuiesc scrise mai intai in germana apoi traduse in romana laughingLa tine ce sa zic mi-as dori sa am o tema atat de scurta ca a ta.Normal macar in vacanta sa nu avem teme... dar asta e viata.

| anyia a răspuns:

Nu inteleg de ce dramatizati atat lucrurile! E normal ca profesorii sa va dea teme, daca nu ati avea, ati sta non-stop la calculator, ca niste oameni inculti. Dar suntem romani si ne comportam ca atare... terminati cu prostiile, nu vedeti unde ajungem cu ''genii'' ca voi?

| Comoaracasei a răspuns:

Mie mi se pare ca e decent, chiar putin, eu aveam de obicei mult mai mult.

| AdelinaC a răspuns:

Am avut si eu la fel pana in a9-awinking

| PunkLollipop98 a răspuns:

Auzi Anda eu sunt genul care invata din greu.De la ora 14 respectiv 13, cand ajung acasa,(cand am scoala) eu scriu si invat cam pana la ora 19 ca sa sa primesc note bune.Pai daca mie imi mai da si in vacanta teme cand dracu mai am si eu timp de odihna? Sa nu spui in weekend ca si ala imi e luat de scoala.Si la liceul unde invat calculatorul nu ma face inculta ci programatoare laughing

| schlau a răspuns:

Cat? Mie la mate mi-a dat toata culegerea de ex. pentru admiterea la liceu. Ce usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am primi da un draq ca nu o fac... e po vacanta scurta si trebuie sa ne relaxam nu sa facem temelaughing...like deaaaah'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a 9-a O DA asta e rau? ia fii atent 100 exercitii la mate de citit ciocoii vechi si noi, de citit o carte in engleza+rezumat(sunt engleza intensiv) si test la istorie in prima zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da mult mai mult de scris si de invatat.Am avut de citit doua carti cu cate 48 de capitole fiecare si asta doar in doua zile. TE pup.Bafta in continuare...Paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi misto noi cand avem vacanta de o saptamana ne da vreo 5 pagini la mate si 3 la romana