| Mistik a întrebat:

Cum vi se pare profilul stiinte sociale?big grin

Răspuns Câştigător
| JeSuisElle a răspuns:

Draga Cristina daca tie iti plac stiintele sociale alege asta(eu am ales biologie-chimie, urasc chimia dar imi place biologia si vreau sa dau la medicina)asta imi spune inima ca trebuie sa fac, orice ai alege sper sa iti mearga binekiss(cred ca si la stinte sociale e ok)

4 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

E chiar profilul pe care il urmez euwinking faci geografie si istorie+ latina, iar din a X-A nu mai faci chimie fizica si biologie*!
*nu stiu sigur daca si bio

| blue95 a răspuns:

E destul de interesant.versioara mea este la un astfel de profil

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu am fost si nu mi-a placut mai deloc. Faci latina doar a 9-a si a 10-a, dai teza la logica in a 9-a, iar in a 10-a la psihologie.Scapi de fizica chimie si bio abia din a 11-a iar mate faci toti cei 4 ani.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plin de cocalari, no offence pentru cei care se afla la acel profil.
Cel putin asa imi demonstreaza mie ca sunt, la mine in liceu, desi este un liceu extraordinar de bun.