| Aries a întrebat:

Da' raspundeti-mi si mie, naiba va intereseaza sa raspundeti numai la prostiile copiilor de 12-13 ani. Vreau si eu cv pareri; din motive financiare nu am reusit sa ma inscriu anul acesta la facultate dar inscrierea se afla in planurile mele pentru la anul. Urmaresc sa intru la UTCB la instalatii, insa doresc sa raman si la camin, intrebarea mea este daca am cv sanse sa intru la buget si sa prind si loc la camin.Media la bac e de 7.75 si nota la mate tot 7.75. Am sanse? Si inca cv: cat dureaza aceasta facultate? Cv pareri despre ea ar fi ideal, insa va rog sa imi raspundeti daca as avea sanse sa prind loc la camin cu media mea, am mare nevoie.Multumesc! Va amenint cu o funda ca altfel nu primesc niciun raspuns.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe locul fără taxă nu ai șanse, notele sunt mici. Restul trebuie să te descurci.
Pa, pa.

| KristYana a răspuns:

Ok, da de ce anume aceasta universitate? sincer, notele nu sunt prea super. gindeste-te la alta universitate care ti-ar placea, poate mai exista variante. Poate alegi alta universitate unde poti intra si la buget si sa prinzi si loc la camin

| Aries explică (pentru KristYana):

Pentru ca lucrez in domeniu si am nevoie de facultatea de instalatii, si am mare nevoie sa intru la camin