| Deny95 a întrebat:

Daca absolv la Oxford pot sa lucrez in domeniul de criminalistica...adica este vreo sectiune pentru asa ceva? Daca puteti sa ma clarificati si pe minebig grin...Multumesc^^

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum scrii...o sa ajungi la Oxford cand o sa ajung eu in presedinte China!rolling on the floor

| corolav a răspuns:

Dragă prietene, este merituos să vrei să absolvi la Oxford dar văd că, deocamdată, eşti corigent la limba română. "Puteţi" se scrie într-un cuvînt, deci fără cratimă, iar nu aşa cum l-ai scris matale. E foarte adevărat că infractorii londonezi nu te vor lua la rost pentru această lipsă în CV-ul personal dar poate că londonezii nu-ţi vor da cu atîta uşurinţă examenul de limba engleză aşa cum au făcut-o profesorii din România.
Te rog să mă scuzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de ignorant poate fi @corolav.El te critica pe tine, dar el habar nu are de pe ce planeta este.Cocalarule, "atîta" se scrie cu "î" din a!rolling on the floor)))))