| Stefan16364646 a întrebat:

Dacă am avut anul trecut 9 la purtare și vreau anul ăsta să fac dosar pentru bursă socială, pot? Adică pot primi bursa?

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

"bursa de excelență, bursa de merit, bursa de reziliență sau bursa tehnologică sunt acordate și sub condiția ca elevul beneficiar să fi obținut media 10 la purtare sau calificativul foarte bine la purtare la finalul anului școlar anterior. În situația în care elevii acumulează 10 sau mai multe absențe nemotivate într-o lună, nu primesc bursa de excelență, bursa de reziliență, bursa de merit, bursa socială, respectiv bursa tehnologică, după caz, pentru luna respectivă".

2 răspunsuri:
| Zbhrlean a răspuns:

Nu ceao

| ReddY25 a răspuns:

Se pare că nu poți, so sorry