| Kangur a întrebat:

Daca am facut cerere de Bani de liceu cand primesc banii? In ce luna?

2 răspunsuri:
| K4sZz a răspuns:

Depinde de bugetul liceului. Poti sa ii primesti si anul viitor laughing esti in Romania stai linistit laughing

| PopAdrian a răspuns:

Si eu imi verific cati bani am pe card zilnic. Asteapta inca mult si bine.....anul trecut i-a bagat la inceput la decembrie parca. Nu tine de scoala, tine de stat, scoala nu ar avea de unde sa scoata atatia bani. Spor la asteptat (si mie si tie)!