| naruhina1030 a întrebat:

Daca am facut liceul de stiinte sociale pot sa ma duc la facultatea de aviatori?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

In principiu da, daca ai luat bacul si treci testele fizice de la Academia de aviatie si eventual un examen de admitere.

3 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Da, nu prea conteaza profilul liceului cu facultatea unde te duci, presupun ca vrei sa mergi la facultate la armata (nu mai stiu numele) la sectia pentru aviatori happy

Răspuns utilizator avertizat
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Te poti duce la ce facultate doresti, pentru ca liceul nu conteaza, ceea ce conteaza in legatura cu liceul este bacul, daca nu il iei nu te duci a facultate, daca il iei esti cel mai norocos si te vei duce la ce facultate vrei u.
sper ca te-am ajutat FUNDA?