| madycoco a întrebat:

Daca am facut un liceu pedagogic si ma duc la facultate la stiintele educatiei mai dau probele de aptitudini? De exemplu la Bucuresti la Universitatebatting eyelashes

1 răspuns:
| mirey_4137 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci facultatea de stiintele educatiei ca nu are nici o valoare diploma! A facut o prietena si a aflat dupa ce a terminat ca nu poate face nimica cu diploma! S-a angajat educatoare datotrita liceului pedagogic pe care l-a facut si nu a diplomei de facultate! Gandeste-te la alceva! ca asa pierzi timpul degeaba! BAFTA!