| MihailoEduardo a întrebat:

Dacă am fost înscris la o facultate si nu am mets la înmatriculare, cumva nu mai sunt la aceea facultate sau trebuie să vorbesc cu decanul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu te-ai inmatriculat nu esti la facultate dar ar trebui sa mergi sa-ti retragi actele depuse.

| GdX a răspuns:

Daca nu te-ai dus sa te inmatriculezi, clar nu mai esti la facultatea respectiva. Poti macar sa te duci sa iti retragi dosarul sa nu ramana pe acolo prin arhiva degeaba.