| Carlos01 a întrebat:

Daca am luat bacul la o materie, mai pot da in următoarea sesiune la aceas materie pentru a lua mai mult?…am auzit ca daca iau nota de trecere nu as mai putea da din nou la materia respectiva

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai făcut contestație?

| Hyperion7 a răspuns:

Din ce știu eu (posibil sa greșesc ), daca ai fost declarat respins,indiferent de motiv,in toamna,când te înscrii pentru sesiunea august-septembrie,poți să nu îți recunoști notele pe care le-ai luat în prima sesiune (adică asta din vara).
Acum na, daca vrei sa mărești media, va trebui sa te pui din nou pe învațat, deci îți asumi!
In rest, mult succes!

| Cipi1212 a răspuns:

Nu poți.

| NurseNico a răspuns:

Ba da, se poate. Eu cand m-am inscris a doua oara m-au intrebat daca vreau sa repet si proba respectiva sau raman cu nota din sesiunea trecuta.