| Mihai_7203 a întrebat:

Daca am media 6.81 si am bagat prima optiune la liceul Lucian Blaga din BUCURESTI, mate-info : 7.02 intru?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucian blaga din sebes? cum drak sa intrilaughing iti trebuie o medie de peste 8, 40 sa intrihappy

| SoaDFan a răspuns:

Lool frate, media 6.81? si vrei la un liceu bun? laughing) omg, e cea mai mica medie pe care am auzit-o.

| TeoooStefan a răspuns:

Nu cred decat daca se miceste media la liceul respectiv.Succes!

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Da, da, poate se "miceste" rolling on the floor Depinde de concurenta.

| ZEU93 a răspuns:

Da,ai sanse trebuie doar putin noroc