| AvalohAlyn a întrebat:

Daca am terminat liceul în 2017 la specializarea filologie pot sa fac din nou liceul la științe ale naturii sau macar ultimii 2 ani? Exista o legislație în acest sens? Am motivele mele, vreau sa termin științe ale naturii.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate repeta liceul, daca l-ai absolvit.

| minrest a răspuns:

Motivele tale sunt gresite. Accentul pe stiintele naturii, la nivel de liceu, nu ti-ar aduce nimic in plus; chiar dimpotriva. Pasul urmator e sa dai bacul, nu - scuza-ma - prostia asta. Nu ai, bineinteles dreptul sa faci iarasi cativa ani de liceu.

| LaraClarice a răspuns:

Nu, nu este posibil.