| iamcurious a întrebat:

Daca as da la Automatica si Calculatoare la Bucuresti, cam cata informatica trebuie sa stiu? Am vazut ca admiterea e la mate si fizica. Imi place informatica, dar la scoala nu fac mare lucru. Am sanse sa ma descurc in timpul facultatii daca as fi admis la facultate? Cam de la ce nivel se reia materia si daca e posibil sa o intelegi dupa aia

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programarea se face teoretic de la 0 in facultate, insa asta nu inseamna ca iti va fi usor cand restul vor fi inaintea ta si va trebui sa recuperzi pe cont propriu