| BeautifulAngel a întrebat:

Daca as lua premiul 3 la sfarsit de an scolar, as primi ceva pe langa diploma?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pe langa diploma...vei mai primi,, multumiri,,

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asta depinde de scoala, de diriginte.Eu am luat in generala si premiul 1 si 2 si 3 si mereu am primit cate 2-3 carti, iar la liceu toti premiantii primesc doar diploma, aici nu mai are nimeni bani de carti laughing

| Dariusuu a răspuns:

Probabil vei primi o carte.

O seară liniștită îți doresc.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cred ca vei primi o carte sau ceva

| AnabellaXD a răspuns:

O carte, sau ceva de genul.

| CrazyGirl18 a răspuns:

Din clasa I sunt premiul I in fiecare an, si chiar, nu am primit nici macar o carte.

| NuImiSpunNumele a răspuns:

Pe langga premiul 3, vei primi multe, multe, multe, multe, multe, alte, ganduri, de ce nu ai luat tu premiul 1.

| MeowWow a răspuns:

Un dentastix.

| metten1 a răspuns:

Da,vrei primi multumirii si cel mai probabil o carte.