| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi directorul scolii ce schimbari ati face? Ce le-ati promite elevilor? Sau nu neaparat sa fiti directorul scolii, ci un fel de sef. Ce promisiuni ati face elevilor sa va aleaga?

24 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

In primul rand nu aleg elevii directorul. In al 2lea rand nu cred ca scoala=tara ca sa facem electorale aici. Si in al 3lea rand directorul nu este presedinte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' cat de tampit sa fiu ca sa ma aleaga elevii director?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un exercitiu de imaginatie. Ce oameni... Doamne

| Silvia a răspuns:

As promite ce vor elevii.laughing
-pauze de 15 minute
-o pauza mare de 30 de minute
-teme mai putine[sau deloc] pentru acasa
-as scoate uniforma
-s-ar revenii iar sa fie cate doi elevi de servici pe scoala[acum e doar cate unul]
-l-as concedia pe profu` de materolling on the floor
-nu as mai pune baietii sa se tunda de vreo 5 ori pe an
-le-as spune profesorilor sa predea mai putin si sa dea note mai mari
-as exmatricula niste prostibig grin
-ahh` dar ce nu as facerolling on the floor
Dar eu visez...visez sleepy
laughingbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face o uniforma mai casto... leas zice profesorilor sa predea mai putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu ne ducem la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face sa fie lectiile de doar 5 min., recreatiile-45min.

| nika_4986 a răspuns:

As pune uniforme noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai as face totul spre binele elevilor voi institui niste reguli noi cred eu mai bune decit cele de acum si cxam asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as pune o bomba in scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De as fi eu director as permite elevilor sa joace fotbal la ore, si sa vina ne pregatiti, ori chiar fara carti.As concedia conducatoarea de clasa si as face lectia de 05. 00 min si pauza de55 m.Acum mersi de atentie si cititi cit mai multe mesaje de pe telhappy

| Kassandra1408 a răspuns:

As introduce mai multe optionale in scoala -de la spaniola la araba si de la brain building la psihologie aplicata pentru ca elevii sa aiba ce invata si sa fie pregatiti pentru viata, dezvoltandu-si astfel cunostiintele. As angaja profesori tineri si dinamici si as concedia cadavrele didactice care tortureaza copii. Libertatea cuvantului ar fi la ordinea zilei si o data pe saptamana as organiza o mini excursie educativa.As imbunatati conditiile de studiu si as sfatui elevii sa vorbeasca cu un psiholog bilunar.As incuraja o relatie stransa intre scoala si parinti si as incuraja diveristatea.Nu i-as lasa cu telefonul deschis la ore, si nici sa asculte muzica pe Ipod- as lasa fiecare clasa sa aiba un animalut mascota si as incuraja cluburile sportive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spunemi un eseu la franceza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face sa fie mai multe vacante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cu voi wai voi chiar nu puteti invata deloc? ce prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| pisi98 a răspuns:

Rolling on the floor

| pisi98 a răspuns:

Rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as fi directorul scolii as schimba geamurile, as cumpara mobilierul scolii, si eu le-as promite elevilor sa pastreze mobilierul scolii sa pastreze ordinea in scoala si sa fie ordonati cu temele facute zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca voi fi directorul scolii, ce voi face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Director

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as face ca elevii sa fuga de la lectii