| Andreeaa_2261 a întrebat:

Daca dau la actorie, ce facultate pot urma mai departe? Conteaza ce profil fac in liceu? Eu personal doresc la scoala de asistente sau la psihologie, se poate? pls love struck

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

E foarte bine! si mie mi-ar place sa merg pe arta dar...mie mi-e frica ca n-o sa fiu bine platita...si crede-ma conteaza foarte mult. eu-ti recomand sa mergi pe real,pentrudak n-o sa te razgandesti si o sa mergi in continuare pe actorie nu are nici un dezavantaji(si la real se face romana) dar daca pe parcursul liceului te razgandesti si vrei sa te faci:arhitect de exemplu, o sa-ti fie greu fara o baza de mate. oricum, liceu nu prea conteaza.

1 răspuns:
| AverageIAlex a răspuns:

Poti face orice profil vrei la liceu. Nu prea conteaza.