| stabrosi a întrebat:

Daca doresc sa intru la un liceu pe un anumit profil (economic) dar nu am media necesara, pot in modulul 2 sa ma repartizez pe acel profil daca fac media necesara?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, din cauza ca n-ai avut media de admitere.
Te vei putea transfera doar dupa terminartea cl. a IX-a si njumai daca media de promovare a clasei va fi cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa de transfer si cu sustinerea unor examene de diferente.
Invata bine si vezi la ce va trebui sa sustii examele de diferente si sa inveti si la materiile respective.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu se poate.

| sierra1 a răspuns:

S-ar putea doar in mod EXCEPȚIONAL dar (imi pare mie) că nu e cazul. Deci la_anu'

| Shattergrim54 a răspuns:

Te poți transfera dea bea la anul.