| andra4u a întrebat:

Daca Dumnezeu a facut oamenii, el cum a aparut?

Răspuns Câştigător
| Hannibal_8732 a răspuns:

Cand o sa intelegi ca Dumnezeu nu poate fi descris, si o sa integi ce e Dumnezeu si o sa-L simti iti vei raspunde singura la aceasta intrebare. Dumnezeu a fost, este si va fi dintotdeauna.

11 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai Dumnezeu nu exista asa ca si noi, adica fizic, asa ca persoana. El e ceva supranatural, spirit sau cam asa ceva thinking

| Laura a răspuns:

A fost creat de oamenihee hee.

| Psihiatra a răspuns:

Eu una... zic ca, parerera mea, aa, e una cu universul, care e aici dintotdeauna, asa ca...probabil,sunt cam pe dinafara laughing ma depaseste intrebarea laughing

| Daviiiiiid a răspuns:

Pai asa a fost sa fie... uite alta intrebare : -de ce mama ta te-a facut... dar pe ea de ce a facut-o? dar pe mama mamei tale?

| ChRoM a răspuns:

El exista din totdeauna nu a aparut...

| YourDailyApple a răspuns:

Zeii nu exista decat in imaginatia noastra.

| mAkE_2626 a răspuns:

Neatahappy Buna intrebare, presupun ca el s-a creat singurthinking Chiar nu stiu

| Seby91 a răspuns:

Nu exista dumnezeu!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place intrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a fost de la inceput... a fost dintodeauna

| alecanu a răspuns:

Foarte tare intrebareawinking.poate...nu a aparut?laughing))