| Tarzhan a întrebat:

Daca dupa redistribuirea locurilor la facultate am intrat unde voiam trebuie sa merg sa mai confirm locul? Cei de acolo au zis că nu când am fost sa îl confirm la științe politice și acum am intrat la asistenta sociala. ( Ambele fiind specializări în cadrul facultății de științe sociale )

Răspuns Câştigător
| christine99 a răspuns:

Nu mai e nevoie să faci nimic.

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Da, orice loc neconfirmat se redistribuie. Daca esti sigur ca acolo vrei sa mergi trebuie s aplatesti taxa de confirmare (daca e) si sa platesti avansul dint axa (unele facultati percep asa ceva) sau daca esti al buget sa duci actele in original.

Suana la secretariat daca nu iti e clar ce trebuie sa faci.

| Tarzhan explică (pentru RoCkKiD):

Taxa am platit.o când am confirmat locul la științe politice și doamna de acolo a zis că dacă după redistribuire intru unde voiam nu trebuie sa mai merg sa confirm locul, deoarece taxa am platit.o și am depus originalele

| RoCkKiD a răspuns (pentru Tarzhan):

Nu am inteles la care vrei, dar ideea e simpla.

Suna la secretariat sa stii de o treaba.