| MaxiEcho a întrebat:

Dacă e doliu național, luni se face școală?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evident că se FACE şcoală!

Doliul naţional NU are nimic cu frecventarea cursurilor şcolare!
http://spynews.ro/......84042.html

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| HelloWorld00 a răspuns:

As vrea eu laughing))

| witzitt a răspuns:

Ar fi bine!

| untu a răspuns:

Desigur ca da! In zilele de 30 noiembrie 2015 si 1 decembrie 2015 sinteti liberi si nu se face orele la scoala!

| BoYkAn a răspuns:

Scoala nu are mama nu are tata se facewinking eu am scapat de ea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are una cu alta?

| darrio2007 a răspuns:

Abia asteptati un motiv sa nu va duceti la scoala.De-asta unii din voi scrieti pe aici fara pic de sens gramatical.Nu are legatura doliul national cu scoala.De care o sa va para mai tarziu ca nu v-ati dat interesul cand a trebuit.