| anonymmuss a întrebat:

Daca eu trec pe clasa a 7. si am media generala 9.53, si mai este o fata care are 9.86..singura cu media deasupra mea ..am sanse sa iau premiul 1. de cite sutim poate fii distanta?

3 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Şi eu am avut odată 9, 86, dar într-a 8-a parcă.Am luat premiul 3.Nu pot să înţeleg totuşi cum poţi să fii aşa imatură.Te ajută cu ceva dacă iei premiul I? E inutil.Ai a doua cea mai mare medie, deci vei lua premiul 2.Deal with it.Nu prea contează diferenţa de sutimi dintre mediile voastre.Ai putea obţine premiul I dacă ai avea tot 9, 86, dar n-ai.Cheers mofo.

| Adrianetc a răspuns:

Premiile sunt niste mofturi mai, pe tine te intereseaza media pentru admitere dar nu prea te duce capul vrei tu coronita, vrei tu dimploma sa fi tu superior. penibil

| manyoalex a răspuns:

Nu ai sanse.Probabil ca vei lua premiul II.