| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac 3 ani de profesionala si dupa inca 2 de seral pot sa dau bacu si sa intru la o facultate?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Bineinteles ca da.Dar o sa faci 3 de seral(pe langa cei 3 de profesionala) pentru ca la aceasta forma de invatamant se face si clasa 13. Apoi dai bacul si daca il promovezi poti intra la facultate, normal.Succes iti doresc!

2 răspunsuri:
| All4QuestionS a răspuns:

Da,poti. Iti spun sigur, din ce stiu se poate pentru ca la facultate cere ori bacul, ori admitere ori ambele, deci nu este o problema daca iei bacul happy

| Kokila a răspuns:

Nu