| UserAnonim777 a întrebat:

Daca fac contestatie la cazarea in camin, e posibil sa pierd locul, sau am locul asigurat deja? Intreb pentru ca nu sunt multumit de caminul in care am fost repartizat si vreau in altul

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faptul ca nu esti multumit nu constituie un motiv intemeiat pentru schimbare. Nu o sa pierzi locul dar nu cred ca rezolvi ceva cu contestatia.

| UserAnonim777 explică (pentru Ioandelasal):

Pai vreau sa stau cu altcineva, un fost coleg, si nu stiu cum pot sa fac

| dannyel86 a răspuns (pentru UserAnonim777):

Poti doar sa rogi administratorul caminului sa te puna in camera cu acel coleg.
Mai multe nu poti face. Daca el e repartizat la alt camin, cererea ta e din start inadmisibila.
Eu zic sa te bucuri de faptul ca ai prins loc in camin.

| Ioandelasal a răspuns (pentru UserAnonim777):

Atunci nu contestatie trebuie sa faci. Mergeti impreuna la administratorul caminelor si rugati-l frumos sa va puna impreuna.

| UserAnonim777 explică (pentru Ioandelasal):

Se poate asa ceva? Având in vedere ca suntem la cămine diferite?

| Ioandelasal a răspuns (pentru UserAnonim777):

Daca sunt camine ale aceleiasi universitati sau facultati atunci se poate, daca vrea administratorul.