| ContDeNimic a întrebat:

Daca intr-un liceu mai raman locuri libere la o clasa...ma pot transfera acolo?

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te poti transfera dar NU oricand vrei tu!--- transferurile de fac in vacantele intersemestriale sau in vacanta de vara. Exceptie fac situatiile expres mentionate in Regulamentul de organizare si functionare a invatamantului preuniversitar.

| andru10best a răspuns:

Normal

| AlexStefan1 a răspuns:

DA!
Depinde.Daca nu mai sunt clase care au locuri libere. Daca ar mai fi clase atunci nu se stie in care clasa sa te transfere directorul. Daca sunt doua clase iar cea in care vrei sa te muti are mai multi copii de cat in cealalta atunci nu vei fi mutat in cea in care vrei tu.

| Lily8 a răspuns:

Sigur ca da.

| bybyu a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa cu siguranta

| AriadnaTPU a răspuns:

Da

| camelis a răspuns:

Bineinteles